#1 2009-04-27 14:42:48

woytek82

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-27
Posty: 2
Punktów :   

niedopracowany soldat

Witam,

Chciałbym poinformaować iż po mojej dłuższej obserwacji soldat jest niedopracowany.

Przykłady:

1. gościu dostaje z M79 i nic żyje dalej, dostaje 2 razy z granata a on nic. Tylko nie mówicie mi, że tutaj są jakieś niewypały, hit czy coś takiego (może shit ), Nie chodzi tu tylko o M79 bo często gram rugerem i jak gościu dostanie 4 razy i nic spier...a dalej. (normalnie ruger zabija po 2 trafieniach).

2. gościu przelatuje przez ścianę. Dostaje z granata, lub M79 i wbija się w ścianę, chwile potem wyskakuje po jej drugiej stronie, ???????

3. Co to jest jeżeli gościu leci w powietrzu rzucam w niego granat a on nagle przyspiesza i w powietrzy robi unik, co to k...a jest??? Puszcza bąki w powietrzu???

4. gościu dostaje z granata ale granat nie wybucha, przelatuje przez niego a ja dostaje fraga.

5. Zdarzyło mi się, że dostałem bana niby za cheat (nie cheatowałem), nikt nie głosował, automatycznie??? za co. Zdarza się tak i na publicach i innych serwach.

6. Death match - Zabije gościa i nie mam fraga. Brak punktów. Czasami często się  w to zdarza. To jaki sens w to grać???

Tak mogę jeszcze dalej wymieniać. Czasami mam tego dość. Czy z ztym się nie da nic zrobić? K...a wormsy lepiej chodziły przez sieć.

Mam nadzieje, że znajdzie się tu ktoś normalny i mi wytłumaczy co się dzieje z tą grą. Czy to co wyżej napisałem są błędy gry??? Jeżeli tak to może w końcu coś trzeba z tym zrobić???

Pozdro,
T-1000

Offline

 

#2 2009-04-27 21:28:52

 Ombro Naha[PL]

Administrator

11915993
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-01-25
Posty: 72
Punktów :   -1 

Re: niedopracowany soldat

Niestety większość to błędy..jak mniemam w bibliotekach...

1.-myślę że błędy z niedopracowaniem zgrania statystyk broni podczas grania...(nagle zmienia na 0 obrażeń z 165000)
2.-to akurat błędy w mapkach...to można samemu pozmieniać
3.-słyszałem że to są zdarzenia związane z ping'iem,lecz każdy wie że podczas dużego pingu jest strasznie mała ilośc fps'ów..(tnie sie)
4.-??? tu to nie wiem...ale też tak mam...i to jeszcze jak ja dostane
5.-jak jest admin to może zrobić głosowanie bez twojej świadomości
6.-też tak mam...giniesz ale masz 1/2 życia...ciekawe...

Ja bym radził jakiś upgrade gry...ale da się przeżyć


JEŻELI POMOGŁEM DAJ PLUSA,NIE MINUSA

Offline

 

#3 2009-07-07 13:07:28

woytek82

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: niedopracowany soldat

Wczoraj zacząłem grać w nową wersję soldat 1.5.0.

Jak na razie nie wiedze poprawy co do powyższych problemów. Nadal są te same niedporacowania co w poprzedniej wersji.

Upgrade jest, ale nie w tym w czym powinien być najpierw.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbeagle charakter