Polskie Forum Soldata

Forum O Grze Soldat


#1 2009-10-26 18:03:20

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 1
Punktów :   

WIRUSY?

Czy to możliwe że Soldat1.5 posiada jakiś wirus? Zainstalowałem tą właśnie wersję, ale dało się włączyć ją tylko raz, bo jak już wyszedłem z gry, a potem po paru godzinach chciałem znów zagrać, to wyskoczyło mi okienko, że mam wirusa w Exe, radzą bym wyrzucił tego wirusa i odinstalował grę. Zrobiłem tak..... ale historia się powtarzała za każdym razem kiedy ponownie zainstalowałem grę. Wtedy pomyślałem, że to pewnie że nie mam antywirusa, (ha a co dopiero od niedawna mam internet) ale nie mogłem go zainstalować, zwłaszcza że wiele programów przestawało działać z dnia na dzień...więc zainstalowałem system ponownie..... Teraz mam antywirusa, więc spróbowałem ponownie ... zainstalowałem gierkę znów i postanowiłem że odinstaluje ją by sprawdzić czy komputer wyrzuca wszystkie pliki. Jak się okazuje, przed procesem odinstalowania, antywirus spytał się mnie, czy połączyć się z Internetem{}.
Dlatego mam pytanie...czy Soldat1.5 może popsuć komputer nawet z antywirusem, zważywszy na to, że dane w sieci są jedyne odbierane i nie mogą być wysyłane podczas gry online? Czy to nie oznacza, że ktoś może się bawić czyimś kosztem?

Offline

 

#2 2009-11-23 16:59:24

 Warg'

Moderator

9377340
Zarejestrowany: 2009-11-23
Posty: 44
Punktów :   

Re: WIRUSY?

NIE. Z pewnością jest to fałszywy alarm, ale zależy też od tego skąd sciągałeś Solda. Proponuje ci sciągnąć z tąd: http://legalne.info/soft/1881/Soldat

Offline

 

#3 2011-05-30 10:22:05

Anyx

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 3
Punktów :   

Re: WIRUSY?

Nie możliwe. Weź spróbuj użyć Comodo Internet Secuirty. Całkowicie darmowy i bardzo dobry antywirus od razu z firewallem. http://personalfirewall.comodo.com/ Ma tryb "gry" i wtedy wszystko powinno działać jak należy.


Ja w Lidze Soldat

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Bruksela wgsp agh1rokis